Produkt              Nástup účinku             Cena za tabletku              Délka účinku             Přírodní složení            Lékařský předpis           Maximální užití
ARDORIN                   60 minut                            275 Kč                            4 – 16 hodin                            ANO                              NE                            1 kapsle za 24 hod.
ARDORIN

ARDORIN je produkt na povzbuzení sexuální aktivity, určený pro muže. Přípravek je 100% rostlinného původu bez chemických přísad a bez vedlejších nežádoucích účinků. Jedná se o podobně  účinnou náhradu za proslulé tablety ERMAX ®, Sagirra a IntimX.
RYCHLÝ ÚČINEK

Přípravek ARDORIN účinkuje rychle, přibližně po jedné hodině od užití kapsle. Doba jeho působení je závislá na fyzické a psychické kondici osoby užívající přípravek a účinkuje 4 až 18 hodin.
Copyright 2009. Všechna práva vyhrazena.     Doplňky stravy                                                                         www.intimx.cz      Sexshop   Sexovani.cz   Sexshop Praha
1 balení
2 kapsle za 550,-Kč
2 balení
2 kapsle za 1100,-Kč

3 balení
2 kapsle za 1650,-Kč

4 balení
2 kapsle za 2200,-Kč


Obchodní podmínky

Tyto stránky provozuje firma Svtshop.cz s.r.o. provozovatel internetového obchodu www.sexymall.cz
V tomto internetovém obchodě může nakupovat osoba starší 18-ti let, která si přečetla obchodní podmínky. Osobní data našich klientů získaná při registraci chráníme ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

1. Doprava a dodací lhůty
V ceně zboží není započítáno dopravné a balné. Zboží expedujeme do 24 hodin a zákazník může očekávat balíček do 24 hodin po odeslání.
3. Nákupní řád
Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s podmínkami uvedenými na těchto stránkách. Každá objednávka bude potvrzena e-mailem, na kontakt uvedený v objednávkovém formuláři.
4. Poštovné a balné
Poštovné a doběrečné 120,-Kč při zaslání Česko poštou, nebo 140,- při zaslání firmou PPL. Po předchozí domluvě si můžete zboží vyzvednout na naši adrese: Novákových 31, Praha 8 Při objednávce vyšší 2500Kč není účtováno poštovné.
Balné neúčtujeme.
5. Záruka
Na produkt ARDORIN poskytujeme záruku 24 měsíců od převzetí zboží (datum expedice na daňovém dokladu).
Záruka se nevztahuje na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou a nesprávnou manipulací, tedy v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím.
6. Reklamační řád
Kupující je povinen dodané (nepoužité) zboží prohlédnout a o případných závadách nás písemně nebo emailem informovat do tří pracovních dní od převzetí zásilky. Zboží na reklamaci posílejte v původním obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem.
Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.
7. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)
Poskytujeme 30 denní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodů. V případě, že nebudete stoprocentně spokojeni, pošlete nám zboží zpět. Po obdržení vráceného zboží, Vám obratem vrátíme finanční částku v plné výši. V případě zaslání produktu zpět na naši adresu, uveďte na sebe bankovní spojení, peníze zasíláme zpět výhradně bankovním převodem.