Produkt              Nástup účinku             Cena za tabletku              Délka účinku             Přírodní složení            Lékařský předpis           Maximální užití
ARDORIN                   60 minut                            275 Kč                            4 – 16 hodin                            ANO                              NE                            1 kapsle za 24 hod.
ARDORIN

ARDORIN je produkt na povzbuzení sexuální aktivity, určený pro muže. Přípravek je 100% rostlinného původu bez chemických přísad a bez vedlejších nežádoucích účinků. Jedná se o podobně  účinnou náhradu za proslulé tablety ERMAX ®, Sagirra a IntimX.
RYCHLÝ ÚČINEK

Přípravek ARDORIN účinkuje rychle, přibližně po jedné hodině od užití kapsle. Doba jeho působení je závislá na fyzické a psychické kondici osoby užívající přípravek a účinkuje 4 až 18 hodin.
Copyright 2009. Všechna práva vyhrazena.     Doplňky stravy                                                                         www.intimx.cz      Sexshop   Sexovani.cz   Sexshop Praha
1 balení
2 kapsle za 550,-Kč
2 balení
2 kapsle za 1100,-Kč

3 balení
2 kapsle za 1650,-Kč

4 balení
2 kapsle za 2200,-Kč


Složení:
Cornus Officinalis
Lycium Barbarum
Atractylodis Macrocephalae
Rehmanniae Glutinosa
Epimedium Grandiflorum
Cinnamomum Aromaticum
Panax Ginseng
Amomi Angustifolium
Schisandra Chinensis
Polygonum Multiflorum

Konečně maximálně účinný přírodní výrobek pro muže, kteří si přejí zlepšit svůj sexuální život.  Je ideální pro všechny muže, kteří netrpí žádnou sexuální dysfunkcí ale prostě chtějí podat lepší sexuální výkon než obvykle.
ZPŮSOB POUŽITÍ

Přípravek ARDORIN účinkuje rychle (přibližně po 1 hodině od užití kapsle). Doba jeho působení je závislá od fyzické a psychické kondici osoby užívající přípravek a účinkuje 4 až 18 hodin.

Intenzita působení ARDORIN je zvýšená intimním kontaktem s partnerkou (polibky,  dotyky, atd.) ARDORIN se užívá nalačno, nebo dvě hodiny po posledním jídle a alespoň jednu hodinu před plánovaným pohlavním stykem. ARDORIN se nedoporučuje užívat v kombinaci s větším množstvím alkoholu, nebo omamnými látkami.

U osob se závažným onemocněním srdce a cukrovkou doporučujeme konzultaci s lékařem.

Přípravek ARDORIN uchovávejte mimo dosahu dětí.

Složení:
Balení obsahuje: 2 kapsle á 300 mg a příbalový letáček.
Užívání: 1 kapsle 1-2 hodiny po jídle, neboli na lačný žaludek
Účinek se dostaví za 1 hodinu a vydrží 4-16 hodin.
Upozornění:      Pouze pro starší 18-ti let!
Uchovejte v suchu a chladu, mimo dosah a dohled dětí.
Doba spotřeby je uvedena na obalu.
Uživatelé ErMaxu® jsou s kapslemi ARDORIN spokojeni.